Prekių katalogas

Apsipirkimas SB LIZINGU

 • Nuo šiol už atsargines dalis ir kitus mūsų el. parduotuvės pirkinius galite atsiskaityti išsimokėtai su SB Lizingu!

  Sudarant sutartis iki 12 mėnesių lizingas Jums nieko nekainuos!

   

  Perkant išsimokėtinai SB LIZINGU:

  •    Minimali užsakymo suma – 70 Eur;
  •    Išsimokėjimo laikotarpis gali būti nuo 3 mėnesių iki 48 mėnesių;
  •    Lizingas nieko nekainuoja sudarant sutartį iki 12 mėnesių;

  Pirkti prekę išsimokėtinai gali:

  •    Tik pilnamečiai;
  •    Asmenys, turintys galiojantį LR piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.
  •    Jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas – 4 mėn), jei esate pensininkas, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas, dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymėjimą.
  •    Remiantis vartojimo kredito įstatymu, vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos nuo 22:00 iki 7:00. Jei pirkėjas yra iki 21 metų amžiaus, reikalingas minimalus 182 darbo dienų stažas esamoje darbovietėje. Jei pirkėjas yra virš 21 amžiaus, reikalingas 122 darbo dienų stažas esamoje darbovietėje.

   

  Instrukcija lizingo sutarties sudarymui elektroniniu būdu:


  Dėl pagalbos, kaip sudaryti lizingo sutartį, galite kreiptis ir į mūsų vadybininkus I-V 08:00 - 17:00 val. nurodytu telefonu +370 37 430101.

  1. Pasirinkus už pirkinius atsiskaityti „SB Lizingu“, iš mūsų el. parduotuvės pateksite į „SB lizingo“ e-credit sutarties sudarymo aplinką. Pildant paraišką Jums reikės susipažinti su „Informacija, kuri skirta vartojimo kredito gavėjams apie tai, kaip renkama, naudojama ir saugoma informacija apie Jus, „SB lizingas“ Asmens duomenų apsaugos politika bei užpildyti Jūsų asmens duomenis.

  2. Sekančiame žingsnyje, pateiktos paraiškos pasirašymui, pasirinkite banką, kurio elektronine bankininkyste naudojatės. Prisijunkite ir atlikdami 1ct registracijos įmoką nepamirškite pažymėti varnelės, kad sutinkate, jog asmens kodas būtų pateikiamas lėšų gavėjui.

  3. Sumokėjus 1 ct įmoką luktelkite kelias minutes, kol bankas įvykdys Jūsų mokėjimą ir patvirtins registraciją.

  4. Jeigu nesulaukėte pranešimo apie registracijos patvirtinimą ir išjungėte langą, gavus įmoką Jums bus išsiųstas į nurodytą kliento el. paštą elektroninis patvirtinimo laiškas arba nuoroda tęsti nutrūkusį darbą. Sugrįžus į mūsų el. parduotuvę laukite mūsų vadybininko skambučio dėl tolimesnių sutarties sudarymo veiksmų.


  Sėkmingai atlikus registraciją ir pateikus paraišką „SB lizingo“ sistemoje, mūsų vadybininkas susisieks su Jumis telefonu ir aptars sutarties sąlygas.

  Pirkimo SB lizingu pavyzdys, kai asmens duomenys pateikiami per SWEDBANK banko savitarnos svetainę:

   

  Kyla klausimų ar reikia pagalbos lizingo klausimais?

  Mūsų kontaktai:
  Tel.: +370 37 430101
  El. paštas: pc@agroteka.lt

  Mūsų darbo laikas:
  I-V 08:00 - 17:00   

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENAS IR GAUKITE 5% NUOLAIDĄ!

  DRAUGAUKIME