Prekių katalogas

APIE MUS

 • KAS MES ?

  2006 metais Jonavoje prasidėjusi UAB „Agroteka“ veikla, jau 2009 m. persikėlė į Kauną, kur sėkmingai plečiasi iki šiol. Siūlome jums žemės ūkio techniką, bei jos platų atsarginių dalių asortimentą. Esame jauna, bet patirties nestokojanti komanda, kurios pagrindinis tikslas – išgirsti ir patenkinti kliento poreikius.

  KĄ VEIKIAME?

  Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti atsargines dalis įvairiai žemės įdirbimo, gyvulininkystės, pašarų ruošimo, tręšimo, purškimo, savaeigei technikai, kardaninius velenus ir jų dalis, bei aukšto slėgio plovyklas. Mes specializuojamės didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turime didelį sandėliavimo plotą ir gausias prekių atsargas. Siūlome daugiau nei 10 000 kokybiškų atsarginių dalių konkurencingomis kainomis.

  KODĖL MES?

  • Nuo pat įmonės veiklos pradžios didelį dėmesį skiriame tiek prekių asortimentui, tiek darbuotojų kvalifikacijos kėlimui.
  • Pas mus dirbantys specialistai išmano savo darbą, todėl visuomet padeda surasti tinkamiausią sprendimą įsigyjant kokybišką reikalingą prekę.
  • Dabar nesvarbu kur Jūs esate, prekes galite įsigyti naudodamiesi savo išmaniuoju įrenginiu, svarbiausia, kad būtų pasiekiamas mobilus interneto ryšys.
  • Klientų aptarnavimas mums vienas aukščiausių prioritetų. Nuolatos stengiamės įsigilinti į kliento poreikius ir padėti išspręsti tam tikrą problemą, ne tik parduoti detalę ar kitą produktą.
  Jūsų patogumui, prekes iš el. parduotuvės pristatome
  per minimalų 1-2 d.d. terminą

  KO SIEKIAME?

  Kasdien tobulėdami stengiamės pelnyti klientų pasitikėjimą ir išlaikyti ilgalaikį, produktyvų bendradarbiavimą. Mūsų misija – deramai rūpintis kiekvienu klientu, greitai reaguoti į jo poreikius ir išlaikyti konkurencingas kainas.

  Vizija – pažangi ir atsakinga įmonė, derinanti tradicijas bei modernumą. Siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu ir tikime, kad kiekvienas bendradarbiavimas gali būti efektyvus ir išbaigtas.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENAS IR GAUKITE 5% NUOLAIDĄ!

  DRAUGAUKIME