Prekių katalogas

Universali priekinė tritaškė pakaba

 • Universali priekinė tritaškė pakaba

  Kodas: 10600619
  193600  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

   

  Galimas individualus užsakymas, kreipkitės telefonu ar užpildykite užklausą aukščiau.

  Į krepšelį 
 • Universali tritaškė priekinė pakaba yra standartinės pakabos alternatyva. Ji skirta traktoriams ir žemės ūkio mašinoms, kur sunku gauti standartinio keltuvo matmenis. Jis taip pat naudojamas individualiuose mūsų klientų projektuose. TUZ korpusas tinka praktiškai bet kokiai technika. Universalus keltuvas nuo standartinio skiriasi tuo, kad jį galima pritaikyti įvairiems traktorių modeliams. Tačiau reikia patiems išgręžti montavimo skylutes korpuse ir tvirtinimo strypuose bei reguliuoti plotį pridedamais tarpikliais.

  Priklausomai nuo jūsų turimo traktoriaus, siūlome tris kablio keliamosios galios kategorijas: 2,8t, 1,8t ir 1,0t.

  Įranga:

  pločio reguliavimo atstumai,
  dvigubo veikimo pavaros,
  CBM II/III greito sujungimo kabliai su grūdintais rutuliais,
  traukimo strypas (centrinė jungtis),
  techninę ir eksploatacinę dokumentaciją,
  garantinis talonas (12 mėnesių garantija),
  CE sertifikatas.
  Kartu su TUZ gaunate techninę ir eksploatacinę dokumentaciją, garantinį taloną (12 mėnesių garantija) ir CE reikalavimų atitikties sertifikatą.

  tuz-universal-1
  Universali 2,8t tritaškė pakaba - tritaškė 2,8t keliamoji galia, rekomenduojama žemės ūkio traktoriams, kurių galia nuo 110 iki 170 AG. 2,8t universali jungtis yra modelis, kurį galima pritaikyti konkrečiam traktoriui. Šiuo tikslu klientas turi išgręžti skylutes korpuse ir tvirtinimo raištėse bei sureguliuoti plotį iškart už komplekte esančių tarpiklių. Lazerio ilgis 500mm.
  Universali jungtis 2,8t New Holland keliamoji galia
  Universali tritaškė trauklė 1,8t - tritaškė 1,8t keliamoji galia, rekomenduojama žemės ūkio traktoriams, kurių galia iki 100 AG. Universali jungtis yra modelis, kurį galima pritaikyti konkrečiam traktoriui. Šiuo tikslu klientas turi išgręžti skylutes korpuse ir tvirtinimo raištėse bei sureguliuoti plotį iškart už komplekte esančių tarpiklių. Lazerio ilgis 500mm.
  MP
  Universali 1t trauklė – 1t trauklė, kurios keliamoji galia 1t, rekomenduojama sodo ir žemės ūkio traktoriams, kurių galia iki 40 AG. Universali 1t trauklė – tai modelis, kurį galima pritaikyti konkrečiam traktoriui, išgręžiant skylutes pakabos korpuse. Jis tvirtinamas tik prie traktoriaus priekio. 

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENAS IR GAUKITE 5% NUOLAIDĄ!

  DRAUGAUKIME